GO UP

Rafting Turları

separator
Price
Scroll down

Rafting Turları

per person

Rafting kuralları gayet basit: yelekleri ve kaskı giyip kendini güvene aldığın botta, elinde kürekle kendini öylece akıntıya bırakıyorsun!

Kuralları daha teknik bir biçimde anlatacak olursak;

 • 1- Botta bulunan çocuklar ve yaşlılar dışındaki herkes kürek çekmek zorundadır.
 • 2- Birinci kuralı iyice kavramış olmanız eğlencenizin boyutu açısından çok önemlidir.
   1. Bu iki önemli kuralı aklımıza iyice kazıdıktan sonra serüvenimiz başlar. Sabit bir kürek yeri yoktur ve kürekçiler botun kenarlarına oturarak kürek çekerler. Rehber botun arkasında durur ve diğer kürekçileri komutlarla yönlendirerek botu idare eder. Rafting deneyimli rehberlerin idaresinde yapıldığında son derece kolay ve güvenli bir doğa sporudur. Debisi yüksek bir nehri botla geçmek için çok çok uzun süren bir eğitim almamız gerekiyorken, , deneyimli rehberler yönetiminde, 30 dakikalık brifing sonrasında bu çok eğlenceli deneyimi yaşayabiliyoruz.

  7’den 70’e herkesin kolayca yapabileceği rafting sporuyla, deneyimli rehberlerimizle güven içinde eğlenebilirsiniz. Adrenalin Rafting’te şimdiye kadar hiçbir kaza yaşanmamış olması bizim tedbir almayacağımız manasına gelmiyor elbette. Tüm katılımcılar aktivite öncesi Koç Alianze Sigorta tarafından sigortalanıyor.

10++ Age
1
1.Gün
RAFTİNG PROGRAMIMIZ  
 • Rafting Parkuru: 12 Km’den oluşuyor. 16 adet çağlayandan geçiyoruz. Aktivite boyunca 1 ya da 2 mola veriyoruz. Bu molalarda yüzme, animasyon ve yüksekten suya atlama gibi aktivitelerde bulunabiliyorsunuz.
Öğle Yemeği: Öğlen yemeğini aktivite sonunda, Adrenalin Rafting’in otantik restoranında yiyoruz. Standart menümüz içerisinde açık büfe olarak sunduğumuz, ızgara tavuk, makarna, pilav, meyve ve salata mevcut. İsteğinize bağlı olarak yöresel tarzda nefis alabalık ızgara da yapabiliyoruz.
 • Fotoğraf ve Video: Profesyonel ekipmanlarımızla fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyoruz. Etkinlik sonunda video görüntülerini montajlayarak isteyen tüm katılımcılarımıza DVD formatında teslim ediyoruz. Ayrıca fotoğraf kayıtlarınızı da satın alabiliyorsunuz.
Transfer Alanımız: Havalimanı ve Mahmutlar/Alanya/Antalya’dan, Kemer/Antalya’ya kadar olan bölgedir.
 • Transferli Tur Programı: 07:00-10:00 Transfer 10:00-10:30 Eğitim 10:30-11:00 Parkur Başına Çıkış 11:00-14:00 Rafting 14:30 Öğlen Yemeği 16:00-18:00 Dönüş Transferi
 • Bu program, kalabalık gruplar için örnek olarak belirlendi. Kendi ulaşım imkanlarınız ile geldiğinizde de, istenilen saatlerde, hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.
 • Birkaç küçük bilgilendirme daha kaldı. Şunlar ki:
 • * Fiyata dahil olmayan ekstralar: Kutu içecekler, hediyelik eşya, fotoğraf ve video, rafting için özel su ayakkabısı, neopren elbise.
 • * Getirilmesi gerekenler: Mayo, şort, güneş kremi, havlu ve aktivite sonunda değiştirmek üzere kıyafet. Hepsi bu kadar!
 • * Aktivitelerimiz sertifikalı, tur rehberleri eşliğinde yapılıyor. İngilizce de bilen rafting rehberlerimizle güvenli, eğlenceli ve unutamayacağınız bir gün geçirmeye hazırlanın!
Call Now ButtonRezervasyon
× Whatsapp