GO UP

Köprülü Kanyon

separator
Price
Scroll down

Köprülü Kanyon

per person

Antalya, Manavgat beş konak ta rafting yapmak için en ideal lokasyonlardan. Her yıl binlerce turistin bölgede çılgınlar gibi eğlenerek rafting yaptığını bilmelisiniz. Bu yıl sizlerin de katılmasını dilediğimiz rafting lokasyonu kesinlikle tatil için sizi pişman etmeyecek zenginliklere sahip. Manavgat ilçesine bağlı olan Beşkonak Mahallesi, Köprüçay ya da diğer bilinen adıyla Köprülü Kanyon Milli Parkı, 12 kilometrelik müthiş bir parkura sahip. Bu uzun parkurda rafting yaparken kahkahalarınız doğayı çınlatacak. Beşkonak, uzun parkur boyunca size doğal zenginliklerini göstermekten, sizi kendine hayran bırakmaktan geri durmuyor. Parkurun yeni başlayanlar ile tecrübeli rafting tutkunlarına son derece uygun olduğunu sadece yaz sezonunda değil her mevsimde rafting yapılabildiğini keyifle belirtmek isteriz.  Rafting eğlencenize eşlik edecek kültürel değerler arasında Roma Köprüsü, Oluk Köprü ve Selge Antik Kenti yer alıyor. Her biri görülmeye değer, ufkunuzu artıracak yerler.Manavgat Köprülü kanyon adrenalin rafting size kaliteli hizmet sunmaktadır.

  • Included
    Kişisel Rehber
    Öğle Yemeği
  • Not Included
    Ulaşım
1
Raftin
Rafting Parkuru:
12 Km’den oluşuyor. 16 adet çağlayandan geçiyoruz. Aktivite boyunca 1 ya da 2 mola veriyoruz. Bu molalarda yüzme, animasyon ve yüksekten suya atlama gibi aktivitelerde bulunabiliyorsunuz.
Öğle Yemeği:
Öğlen yemeğini aktivite sonunda, Adrenalin Rafting’in otantik restoranında yiyoruz. Standart menümüz içerisinde açık büfe olarak sunduğumuz, ızgara tavuk, makarna, pilav, meyve ve salata mevcut. İsteğinize bağlı olarak yöresel tarzda nefis alabalık ızgara da yapabiliyoruz.
Fotoğraf ve Video:
Profesyonel ekipmanlarımızla fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyoruz. Etkinlik sonunda video görüntülerini montajlayarak isteyen tüm katılımcılarımıza DVD formatında teslim ediyoruz. Ayrıca fotoğraf kayıtlarınızı da satın alabiliyorsunuz.
Transfer Alanımız:
Havalimanı ve Mahmutlar/Alanya/Antalya’dan, Kemer/Antalya’ya kadar olan bölgedir.
Transferli Tur Programı: 07:00-10:00 Transfer 10:00-10:30 Eğitim 10:30-11:00 Parkur Başına Çıkış 11:00-14:00 Rafting 14:30 Öğlen Yemeği 16:00-18:00 Dönüş Transferi
Bu program, kalabalık gruplar için örnek olarak belirlendi. Kendi ulaşım imkanlarınız ile geldiğinizde de, istenilen saatlerde, hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.
Birkaç küçük bilgilendirme daha kaldı. Şunlar ki:
* Fiyata dahil olmayan ekstralar: Kutu içecekler, hediyelik eşya, fotoğraf ve video, rafting için özel su ayakkabısı, neopren elbise.
* Getirilmesi gerekenler: Mayo, şort, güneş kremi, havlu ve aktivite sonunda değiştirmek üzere kıyafet. Hepsi bu kadar!
* Aktivitelerimiz sertifikalı, tur rehberleri eşliğinde yapılıyor.  İngilizce de bilen rafting rehberlerimizle güvenli, eğlenceli ve unutamayacağınız bir gün geçirmeye hazırlanın!
Call Now ButtonRezervasyon
× Whatsapp