GO UP
Image Alt

Rafting Programımız

Rafting Parkuru:
12 Km’den oluşuyor. 16 adet çağlayandan geçiyoruz. Aktivite boyunca 1 ya da 2 mola veriyoruz. Bu molalarda yüzme, animasyon ve yüksekten suya atlama gibi aktivitelerde bulunabiliyorsunuz.
Öğle Yemeği:
Öğlen yemeğini aktivite sonunda, Adrenalin Rafting’in otantik restoranında yiyoruz. Standart menümüz içerisinde açık büfe olarak sunduğumuz, ızgara tavuk, makarna, pilav, meyve ve salata mevcut. İsteğinize bağlı olarak yöresel tarzda nefis alabalık ızgara da yapabiliyoruz.
Fotoğraf ve Video:
Profesyonel ekipmanlarımızla fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyoruz. Etkinlik sonunda video görüntülerini montajlayarak isteyen tüm katılımcılarımıza DVD formatında teslim ediyoruz. Ayrıca fotoğraf kayıtlarınızı da satın alabiliyorsunuz.
Transfer Alanımız:
Havalimanı ve Mahmutlar/Alanya/Antalya’dan, Kemer/Antalya’ya kadar olan bölgedir.
Transferli Tur Programı:
07:00-10:00 Transfer
10:00-10:30 Eğitim
10:30-11:00 Parkur Başına Çıkış
11:00-14:00 Rafting
14:30 Öğlen Yemeği
16:00-18:00 Dönüş Transferi
Bu program, kalabalık gruplar için örnek olarak belirlendi. Kendi ulaşım imkanlarınız ile geldiğinizde de, istenilen saatlerde, hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.
Birkaç küçük bilgilendirme daha kaldı. Şunlar ki:
* Fiyata dahil olmayan ekstralar: Kutu içecekler, hediyelik eşya, fotoğraf ve video, rafting için özel su ayakkabısı, neopren elbise.
* Getirilmesi gerekenler: Mayo, şort, güneş kremi, havlu ve aktivite sonunda değiştirmek üzere kıyafet. Hepsi bu kadar!
* Aktivitelerimiz sertifikalı, tur rehberleri eşliğinde yapılıyor.  İngilizce de bilen rafting rehberlerimizle güvenli, eğlenceli ve unutamayacağınız bir gün geçirmeye hazırlanın!
Call Now ButtonRezervasyon
× Whatsapp