GO UP

Manavgat Köprülü kanyon adrenalin rafting

 

Manavgat Köprülü kanyon adrenalin rafting ile Unutulmaz Macera

Doğa sporları arasında en çılgın ve en eğlenceli aktivitelerden biri kabul edilen rafting, adrenalin seviyesini yükseltmeyi başarıyor. Herkesin “Ölmeden önce yapılacaklar” listesinde yer alan rafting, ülkemizde de dünyadaki kadar popüler. Türkiye’deki rafting bölgeleri, doğanın tadını çıkarabileceğiniz lokasyonlardan oluşuyor. Manavgat Köprülü kanyon adrenalin rafting olarak eğlencenin doyumsuz olmasında etkili rol oynuyor, sizi asla unutamayacağınız, her zaman “Çok güzeldi!” şeklinde anıp anlatacağınız bir maceraya dahil ediyoruz. Türkiye’de rafting nerede yapılır, nasıl yapılır sorularının yanıtı olan şirketimiz Adrenalin Rafting ile yerli ve yabancı turistlerin rafting macerasını güvenli, eğlenceli şekilde yaşamasını sağlıyoruz. Her yıl ertelediğiniz ama hep aklınızın bir köşesinde olan, düşününce bile size heyecan veren rafting için bu yaz belki de en uygun dönemdir. Ne dersiniz?

Rafting yapmak için hazırlanın!

manavgat beşkonak rafting

manavgat beşkonak rafting

Antalya, Manavgat beş konak ta rafting yapmak için en ideal lokasyonlardan. Her yıl binlerce turistin bölgede çılgınlar gibi eğlenerek rafting yaptığını bilmelisiniz. Bu yıl sizlerin de katılmasını dilediğimiz rafting lokasyonu kesinlikle tatil için sizi pişman etmeyecek zenginliklere sahip. Manavgat ilçesine bağlı olan Beşkonak Mahallesi, Köprüçay ya da diğer bilinen adıyla Köprülü Kanyon Milli Parkı, 12 kilometrelik müthiş bir parkura sahip. Bu uzun parkurda rafting yaparken kahkahalarınız doğayı çınlatacak. Beşkonak, uzun parkur boyunca size doğal zenginliklerini göstermekten, sizi kendine hayran bırakmaktan geri durmuyor. Parkurun yeni başlayanlar ile tecrübeli rafting tutkunlarına son derece uygun olduğunu sadece yaz sezonunda değil her mevsimde rafting yapılabildiğini keyifle belirtmek isteriz.  Rafting eğlencenize eşlik edecek kültürel değerler arasında Roma Köprüsü, Oluk Köprü ve Selge Antik Kenti yer alıyor. Her biri görülmeye değer, ufkunuzu artıracak yerler.Manavgat Köprülü kanyon adrenalin rafting size kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eğlenceli rafting maceranızı sizin için kaydediyoruz!

Havlu, mayo, şort, güneş kremi, rafting sonrası giymek üzere yedek kıyafet yeterli. Rafting gibi eğlenceli bir maceranın fotoğraf ve videolarını almak, macerayı ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz. Endişe etmeyin! Ekip olarak siz anı yaşarken biz de anı kaydediyoruz. Aktivitenin ardından fotoğraf ve videolarınızı bizden teslim alabilirsiniz.

Adrenalin Yükselten Rafting Etkinliği için Bizimle İletişime Geçin

Adrenalin Rafting ekibimiz, yıl boyunca tüm grupları karşılıyor, geniş kapasitesiyle herkesin güvenle, keyifle rafting yapmasını sağlıyor. Ekip olarak eğlenmenizi önemsiyoruz. Bu yüzden kapasitemiz çok geniş. Otel, pansiyon, okul, tur şirketleri, kurumsal şirketler ve benzeri tüm rafting taleplerini karşılayabiliyoruz. Toplam 400 kişilik rafting yapmak mümkün. Eğer siz de bir rafting aktivitesi planlıyorsanız bizimle iletişime geçin. Rehberlerimiz, uzman kadromuz ve 15 yılı aşkın tecrübemizle sizi eğlenceli rafting macerasına davet ediyoruz. Her türlü bilgi ya da rezervasyon için bizi arayabilirsiniz.

 

Call Now ButtonRezervasyon
× Whatsapp